2020. szeptember – A szecskák hónapja – 21 tanítási nap

2020.09.01 kedd Első tanítási nap
2020.09.03 csütörtök A fakultáció-változtatási kérelmek beadási határideje – felelős: Magyariné Medve Alexandra
9 órától a László Gyula Országos Történelemverseny döntője Bikalon. A zsűriben részt vesz Kutnyánszkyné Bacskai Eszter (Felelős: Andorka Gábor igazgató úr és Stróbl Terézia versenyszervező.
17:00 óra kollégiumi közgyűlés
2020.09.05 szombat AJTP nosztalgiatábor Mezőberényben
2020.09.06 vasárnap AJTP nosztalgiatábor Mezőberényben
2020.09.07 hétfő 16.00 órakor összevont szülői értekezlet a bejövő diákok szüleinek,
17.00 órakor “rendes” szülői értekezlet az 5.Ny 7.,8., 9.,10. évfolyamok számára
Az Iránytű megjelenése – felelős: Andorka Gábor igazgató úr
2020.09.08 kedd 14:00 Tetsnevelő tanárok tanév elejei tanácskozása Zombán. Részt vesz a testnevelés munkaközösség.

Az analfabetizmus elleni küzdelem napja (Felelős: Dr. Antóni Judit)
17.00 órakor  szülői értekezlet a 11., 12. évfolyamok számára
18.00 órakor az SZMK újjáalakulása
18.00 órakor kollégiumi szülői értekezlet a bejövő kollégisták szüleinek
Mikola Fizika Verseny második fordulója Szekszárdon

2020.09.09 szerda Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny országos döntő a

Kollégiumi szecskaavató vacsora másként

2020.09.10 csütörtök Az oktatásért felelős miniszter pályázatot hirdet az Arany János Tehetséggondozó Programba, az Arany János Kollégiumi Programba, valamint az Arany János Kollégiumi- Szakközépiskolai Programba történő jelentkezésről
Játékos szecskaavató a füves pályán 14.00 órakor, majd műsor és Szecskabál – felelős:
Gűth Tamás igazgatóhelyettes
Egyházzenei konferencia kezdődik Fóton (szombaton zárul a program) – Stargl Szilvia
2020.09.11 péntek Őszi diáknap
2020.09.12 szombat A Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajzverseny megyei fordulója
2020.09.14 hétfő Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Veszprémben
2020.09.15 kedd Munkaközösségi, osztályfőnöki munkatervek, valamint a tanmenetek elkészítésének, leadásának határideje
A munkaterv továbbítása a fenntartó felé – felelős: Andorka Gábor igazgató
2020.09.16 szerda FODISZ atlétikai verseny a Schulek és Forberger pályán. Felelős: György Ferenc és Takács László
2020.09.18 péntek OKTV jelentkezési határideje – felelős:Magyariné Medve Alexandra
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntője Kaposváron
2020.09.19 szombat Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntője Kaposváron
LanguageCert vizsga
2020.09.20 vasárnap Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntője Kaposváron
2020.09.21 hétfő DÖK alakuló ülés- felelős: Maár Dániel
Ki tud többet futni? 10. évf.
2020.09.22 kedd Ki tud többet futni? 9. évf.
2020.09.23 szerda Ki tud többet futni?11. évf.
2020.09.24 csütörtök Ki tud többet futni? 12. évf.
2020.09.25 péntek Az egészségtudatos gondolkodás és iskolai mozgástevékenységek témanapja,
A Magyar Diáksport Napja
A Szentágothai-verseny és a Müller Ferenc Emlékverseny meghirdetése
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (1.)
2020.09.26 szombat Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (1.)
2020.09.27 vasárnap Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Veszprémben (1.)
2020.09.29 kedd Diákolimpia Atlétikai Csapatbajnokság Megyei Döntő V-VI. kcs.
2020.09.30 szerda Diákolimpia Atlétikai Csapatbajnokság Megyei Döntő V-VI. kcs.

2020. október – A matematika és a német nyelv hónapja – 16 tanítási nap

2020.10.01 csütörtök AJTP tanévnyitó konferencia Zalaegerszegen
Matematikatábor Lókúton
2020.10.02 péntek Gymnasion (pótló) – felelős: a testnevelői mk.,
AJTP tanévnyitó konferencia Zalaegerszegen
Nyitott kapu hétvége 2. és 5. kollégiumi csoportok
Természettudományos munkaközösség szakmai napja
Matematikatábor Lókúton
2020.10.03 szombat Gymnasion (pótló) – felelős: Testnevelői mk., AJTP tanévnyitó konferencia Zalaegerszeg
Nyitott kapu hétvégeTermészettudományos munkaközösség szakmai napja
Matematika tábor Lókút
TAG DER DEUTSCHEN EINHEIT
Nyitott kapu hétvége 2. és 5. kollégiumi csoportok
2020.10.04 vasárnap Gymnasion (pótló) – felelős: Testnevelői mk.
Matematika tábor Lókút
Nyitott kapu hétvége 2. és 5. kollégiumi csoportok
2020.10.06 kedd Nemzeti gyásznap -Megemlékezés az első óra elején (Felelős: Stróbl Terézia)
2020.10.07 szerda Őszi party

Kis Iskolák atlétikai versenye a Forberger pályán. Felelős: testnevelés munkaközösség

2020.10.09 péntek Az “Ésszel járom be a Földet!” Nemzetközi Földrajzverseny középdöntője
Nyitott kapu hétvége 1 és 3. kollégiumi csoportok
15 órától „Kedvcsináló tábor” a 2021-2022-es tanév bejövő diákjai számára
2020.10.10 szombat A Várunk megjelenése
BÖSZ nap
8:45 órakor beiskolázási szülői értekezlet a sportcsarnok tánctermében – felelős: Andorka Gábor igazgató”
Az “Ésszel járom be a Földet!” Nemzetközi Földrajzverseny döntője
Természettudományi előkészítő szakkör
Nyitott kapu hétvége 1 és 3. kollégiumi csoportok
2020.10.11 vasárnap Nyitott kapu hétvége 1 és 3. kollégiumi csoportok
2020.10.13 kedd A statisztikai adatszolgáltatás határideje
16.00 órától fogadóóra
2020.10.14 szerda Magyar fakultációsok (11-12. évfolyam) kirándulása Budapestre
2020.10.15 csütörtök László Gyula Országos Történelemverseny nevezési határideje
2020.10.16 péntek Őszi írásbeli érettségi vizsgaidőszak okt. 16-30-ig
AJTP Művészeti fesztivál Pécsett (pótló)
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny döntője (pótló)
2020.10.17 szombat Angol, német, matematika előkészítő szakkör
2020.10.20 kedd A középfokú iskolák a középfokú intézmények felvételi információs rendszerében – a Hivatal által közzétett közleményben foglaltak szerint – meghatározzák tanulmányi területeiket, és rögzítik a felvételi eljárásuk rendjét tartalmazó felvételi tájékoztatójukat.
A középfokú iskoláknak, kollégiumoknak nyilvánosságra kell hozniuk a honlapjukon a felvételi tájékoztatójukat.
2020.10.21 szerda Régi tanársírok rendbetétele
Nemzeti ünnep – megemlékezés az első óra elején (Felelős: Mester Balázs tanár úr)
Ablonczy Balázs előadása Trianon 100 alkalmából (Felelős: Stróbl Terézia mk-vezető)
2020.10.22 csütörtök Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
Szalagtűző ünnepély
2020.10.23 péntek Nemzeti ünnep

2020. november – A biológia hónapja – 22 tanítási nap

2020.11.01 vasárnap Newsbrowsing 1. fordulója
2020.11.02 hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
14.00 Történelem OKTV, 1.forduló
Német szépkiejtési verseny jelentkezési határidő
Reformáció napja – felelős: Gűth Tamás igazgatóhelyettes
2020.11.03 kedd Földrajz OKTV 1.forduló
2020.11.04 szerda Informatika OKTV II.kat., 1.forduló
2020.11.05 csütörtök Művészettörténet OKTV 1.forduló
2020.11.06 péntek Kollégiumi szakmai nap – Kecskeméti Piarista Gimmnázium és Kollégium látogatása
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (2.)
2020.11.07 szombat Magyar, természettudományi előkészítő szakkör
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (2.)
Német Szépkiejtési Verseny Felelős: német mk.
2020.11.08 vasárnap Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (2.)
2020.11.09 hétfő Német nyelv OKTV, (I., II. kat.), 1. forduló
A magyar nyelv hete – Felelős: a magyar mk.
2020.11.10 kedd Matematika OKTV, (I., II.kat.), 1.forduló,
Fábián Tamás Világutazó Klub
Szép magyar beszéd iskolai fordulója a 7-12. évfolyam számára
2020.11.11 szerda Magyar nyelv OKTV, 1.forduló
Vacsora másként: Márton nap
2020.11.12 csütörtök Fizika OKTV (I., II. kat.), 1.forduló
Őszi emelt szintű szóbeli érettségi vizsgaidőszak nov.. 12-16-ig
László Gyula Országos Történelemverseny 2. fordulójának a kezdete (Felelős: Stróbl Terézia)
2020.11.13 péntek Nyitott kapu hétvége, 4. kollégiumi csoport Evangélikus Természettudományos Szakmai nap Budapesten a BME-n
A magyar nyelv hete (záró program)
2020.11.14 szombat Nyitott kapu hétvége, Nyitott kapu hétvége 4. kollégiumi csoport
Angol, német, matematika előkészítő szakkör
2020.11.15 vasárnap Nyitott kapu hétvége, Nyitott kapu hétvége 4. kollégiumi csoport
Angol, német, matematika előkészítő szakkör
2020.11.16 hétfő Kémia OKTV, (I., II.kat.) 1.forduló
A Hivatal közzéteszi a 6 és 8 évfolyamos gimnáziumi központi írásbeli felvételi vizsgát szervező gimnáziumok, továbbá a nyolcadik évfolyamosok számára központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények jegyzékét.
2020.11.17 kedd Biológia OKTV, (I., II. kat.), 1.forduló
2020.11.18 szerda Informatika OKTV, (I.kat.), 1.forduló
2020.11.20 péntek A kompetenciamérésekhez szükséges adatok megküldésének határideje – felelős: Magyariné Medve Alexandra és Illésné Pál Etelka
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny iskolai fordulójának jelentkezési határideje
2020.11.21 szombat Nyílt nap – felelős: Magyariné Medve Alexandra igazgatóhelyettes
Továbbtanulási börze a 11-12. évfolyamnak – felelős: Gűth Tamás igazgatóhelyettes
2020.11.23 hétfő Angol nyelv OKTV (I., II. kat.), 1.forduló
Őszi intézményvezetői konferencia Balatonszárszón, 2020.nov.23-25.
Őszi középszintű szóbeli érettségi vizsgaidőszak 23-27-ig
2020.11.25 szerda Nyílt nap – felelős: Magyariné Medve Alexandra igazgatóhelyettes
2020.11.26 csütörtök Lotz János szövegértési és helyesírási verseny iskolai fordulója – felelős: a magyar mk.
2020.11.27 péntek Nyitott kapu hétvége 5. kollégiumi csoport
XVII. Kvízelítő
2020.11.28 szombat Nyitott kapu hétvége 5. kollégiumi csoport
Magyar, természettudományi előkészítő szakkör
2020.11.29 vasárnap Nyitott kapu hétvége 5. kollégiumi csoport
2020.11.30 hétfő Magyar irodalom OKTV, 1.forduló
Ádventi gyertyagyújtás
Newsbrowsing 1. forduló feladatlapok beküldésének határideje

2020. december – A hittan és az angol nyelv hónapja – 14 tanítási nap

2020.12.01 kedd Dráma OKTV, 1.forduló
16.00 Fogadóóra
Newsbrowsing 2.forduló kezdete
2020.12.04 péntek A tanulók jelentkezése a központi írásbeli felvételi vizsgára közvetlenül a központi írásbeli felvételi vizsgát szervező – az Arany János Tehetséggondozó Programra történő benyújtása esetén a pályázatban megjelölt – intézménybe
(Jelentkezési határidő a központi felvételire)
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (3.)
Intézményi Mikulás – Felelős: a 3.csoport.
Nyitott kapu hétvége
2020.12.05 szombat Angol, német, matematika előkészítő szakkör
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprém (3.)
LanguageCert vizsga írásbeli
2020.12.06 vasárnap Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprém (3).
2020.12.07 hétfő Ádventi gyertyagyújtás
“Vorwahl 0049” verseny jelentkezési határideje  – Felelős: a német mk.
2020.12.08 kedd 10.00 Történelem OKTV 2. forduló
2020.12.09 szerda A felvételi feladatlapok igénylésének határideje – felelős: Andorka Gábor igazgató
2020.12.11 péntek Az AJTP-pályázatok benyújtásának határideje
Családi hétvége – felelős: Varga Sándor gondnok, Gűth Tamás igazgatóhelyettes,
Müller Ferenc Emlékverseny
2020.12.14 hétfő Karácsonyi műsor a szociális intézmények lakóinak
Ádventi gyertyagyújtás
2020.12.15 kedd Karácsonyi műsor a szociális intézmények lakóinak
2020.12.16 szerda Vacsora másként – Advent
Karácsonyi műsor a szociális intézmények lakóinak
Városi karácsony (kórusunk közreműködésével)
Angol hónap zárása – eredményhirdetés
2020.12.17 csütörtök Istentisztelet, szeretetvacsora
2020.12.18 péntek A téli szünet előtti utolsó tanítási nap,
Karácsonyi műsor
2020.12.21 hétfő Téli szünet
2020.12.24 csütörtök Szenteste
2020.12.25 péntek Karácsony
2020.12.26 szombat Karácsony
2020.12.31 csütörtök Newsbrowsing – a 2. fordulós feladatlapok beküldésének határideje

2021. január – A kémia és a pályaválasztás hónapja – 19 tanítási nap

2021.01.01 péntek Newsbrowsing – a 3. forduló kezdete
2021.01.04 hétfő A téli szünet utáni első tanítási nap
Január 4. és március 31. között a Hivatal vizsgálja a pedagógus-továbbképzési kötelezettség teljesítését és dokumentálását
2021.01.07 csütörtök Vizuális kultúra OKTV, 1.forduló
2021.01.08 péntek Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (4.)
László Gyula Országos Történelemverseny 2. fordulójának a vége
2021.01.09 szombat Angol, német, matematika előkészítő szakkör
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (4.)
2021.01.10 vasárnap Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (4.)
2021.01.11 hétfő Mozgókép és miédiaismeret OKTV, 1.forduló
A tanulók fizikai állapotfelmérésének kezdete (NETFIT mérés) – felelős: a testnevelő szaktanárok
A 9-10. évfolyam sávos csoportjainak mérési hete.
2021.01.16 szombat Magyar, természettudományi előkészítő szakkör
Sítábor Puy St. Vicent 16-23. Felelős: György Ferenc
2021.01.19 kedd Filozófia OKTV, 1.forduló
2021.01.20 szerda Az Arany János Kollégiumi Programba történő pályázatok benyújtása.
2021.01.21 csütörtök A magyar kultúra napja – Felelős: Bozó Zsuzsanna
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei fordulója
2021.01.22 péntek I.félév vége – osztályozó értekezlet
Az Arany János Tehetséggondozó Programba tartozó intézmények megszervezik a találkozást a programba jelentkezőkkel (AJTP beválogatós hétvége). Felelős: Keszthelyi Zsolt kollégiumi vezető
2021.01.23 szombat Központi írásbeli felvételi vizsgák a 6. és 8. osztályosok számára 10.00 órától – felelős: Magyariné Medve Alexandra (Központi írásbeli felvételi vizsgák az érintett 6 és 8 évfolyamos gimnáziumokban. Központi írásbeli felvételi vizsgák a kilencedik évfolyamra és az Arany János Tehetséggondozó Programba jelentkezők számára az érintett intézményekben)
2021.01.25 hétfő A központi matematika felvételi dolgozatok javítása a Könyvtárban
2021.01.26 kedd Fábián Tamás Világutazó Klub
2021.01.28 csütörtök 14.00 Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák a 6 és 8 évfolyamos gimnáziumokban, továbbá a kilencedik évfolyamra, valamint az Arany János Tehetséggondozó Programba jelentkezők számára azoknak, akik az előző írásbelin alapos ok miatt nem tudtak részt venni.
Továbbtanulási fórum
2021.01.29 péntek A szülők értesítése a félévi eredményekről – felelős: osztályfőnökök
Az Arany János Tehetséggondozó Programba tartozó intézmények megszervezik a találkozást a
programba jelentkező, a pótló írásbelin részt vett tanulókkal.
Félévi értekezlet
2021.01.30 szombat Angol, német, matematika előkészítő szakkör,
Téli túra a Mecsekben
2021.01.31 vasárnap Newsbrowsing – a 3. fordulós feladatlapok beküldésének határideje

2021. február – A földrajz és az informatika hónapja – 20 tanítási nap

2021.02.01 hétfő 18.00 órakor SZMK megbeszélés – felelős: Magyariné Medve Alexandra
17.00 félévi szülői értekezlet az 5.Ny, 7.,8., 9., 10. évfolyamok számára
2021.02.02 kedd 17.00 félévi szülői értekezlet a 11., 12. évfolyamok számára
2021.02.04 csütörtök Félévi kollégiumi értekezlet
2021.02.05 péntek Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (5.)
2021.02.06 szombat Természettudományi előkészítő szakkör
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (5.)
2021.02.07 vasárnap Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (5.)
2021.02.08 hétfő A központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények a Hivatal által meghatározott módon értesítik az írásbeli eredményéről a tanulókat
2021.02.09 kedd “Vorwahl 0049” verseny első fordulójának lebonyolítása – Felelős: német mk.
2021.02.10 szerda Az Arany János Tehetséggondozó Programban részt vevő intézmények a programra benyújtott pályázatok eredményéről – egymás egyidejű előzetes értesítésével és az oktatásért felelős miniszter bevonásával – értesítik az érintett törvényes képviselőket, tanulókat és az általános iskolákat.
Kollégiumi farsang
Vacsora másként: farsang
“Ésszel járom be a Földet!” Földrajzverseny első fordulója
2021.02.12 péntek Nyitott kapu hétvége 5. kollégiumi csoport
2021.02.13 szombat Nyitott kapu hétvége 5. kollégiumi csoport
2021.02.14 vasárnap Nyitott kapu hétvége 5. kollégiumi csoport
2021.02.15 hétfő Jelentkezési határidő a felsőoktatási intézményekbe és az érettségi vizsgákra
2021.02.16 kedd Fábián Tamás Világutazó Klub
2021.02.17 szerda Kollégiumi közgyűlés
2021.02.22 hétfő László Gyula Országos Történelemverseny döntője előzetes feladatának a határideje
2021.02.24 szerda Kiváló kollégisták jutalomkirándulása
2021.02.25 csütörtök A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja – megemlékezés az első óra elején (Felelős: Maár Dániel tanár úr)
2021.02.27 szombat 8.00 órától szóbeli felvételi meghallgatások az általános felvételi eljárás keretében – felelős: Magyariné Medve Alexandra igazgatóhelyettes

2021. március – A történelem hónapja – 22 tanítási nap

2021.03.01 hétfő “PÉNZ7” március 1-5. között
A történelmi témájú makettverseny meghirdetése (Felelős: Stróbl Terézia mk-vezető)
2021.03.02 kedd 16.00 Fogadóóra
2021.03.03 szerda 14.00 Pótló szóbeli meghallgatások
2021.03.04 csütörtök 14.00 Pótló szóbeli meghallgatások
2021.03.05 péntek Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (6.)
2021.03.06 szombat Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó  Veszprémben (6.)
2021.03.07 vasárnap Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Veszprémben (6.)
2021.03.09 kedd Az 1960-70-es évek zenéje a három T jegyében – Magasi András tanár úr előadása (Felelős: Stróbl Terézia)
2021.03.11 csütörtök László Gyula Országos Történelemverseny döntője (Felelős: Andorka Gábor igazgató úr és Stróbl Terézia mk-vezető)
2021.03.12 péntek Ünnepi műsor a művelődési házban
2021.03.15 hétfő Nemzeti ünnep
2021.03.16 kedd A középfokú iskola eddig az időpontig nyilvánosságra hozza a jelentkezők felvételi jegyzékét.
A makett-verseny feladatának leadási határideje (Felelős: Stróbl Terézia mk-vezető)
2021.03.17 szerda A történelmi makettverseny eredményhirdetése (Felelős: Stróbl Terézia)
2021.03.19 péntek Bonyhádi Szellemi Zsendülés – felelősök: versenyszervezők, Gűth Tamás igazgatóhelyettes
“Vorwahl 0049” döntő
2021.03.20 szombat Bonyhádi Szellemi Zsendülés – felelősök: versenyszervezők, Gűth Tamás igazgatóhelyettes
“Vorwahl 0049” döntő
Newsbrowsing döntő
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny döntője
Ordass Lajos országos retorikaverseny
2021.03.22 hétfő Próbaérettségik hete
“Digitális témahét” március 22-26. között
A tanulói adatlapok módosításának lehetősége
Próbaérettségi magyar nyelv és irodalomból
Tantárgyfelosztás tervezése
2021.03.23 kedd A tanulói adatlapok módosításának lehetősége
2021.03.24 szerda Történelem próbaérettségi (Felelős: Stróbl Terézia mk-vezető)
2021.03.25 csütörtök Történelmi kalandverseny (Felelős: Jenei József tanár úr és Stróbl Terézia mk-vezető)
2021.03.26 péntek A Hivatal elektronikus formában megküldi a középfokú iskoláknak a hozzájuk jelentkezettek listáját ABC sorrendben.(A Hivatal megküldi a jelentkezők listáját)
2021.03.29 hétfő Tantárgyfelosztás egyeztetés
2021.03.30 kedd Vacsora másként – Húsvét
2021.03.31 szerda Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
Istentisztelet. Felelős: Makán Hargita

2021. április – A magyar és a művészetek hónapja – 18 tanítási nap

2021.04.01 csütörtök Tavaszi szünet
2021.04.04 vasárnap Húsvét első napja
2021.04.05 hétfő Húsvét második napja
2021.04.07 szerda Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
2021.04.09 péntek A Hivatal a módosító tanulói adatlapok alapján kiegészíti a jelentkezettek listáját.
2021.04.12 hétfő A magyar költészet napja – Felelős: a magyar mk.
Versrandi
Treuthlingeni cserekapcsolat április 20-ig Felelős: Kosztancsek Künsztler Mariann
2021.04.13 kedd Fábián Tamás Világutazó Klub
A 11. évfolyam belső vizsgája magyar nyelvből – Felelősök: a szaktanárok
2021.04.14 szerda A középfokú iskola igazgatója az ideiglenes felvételi rangsort a – Hivatal által meghatározott módon – megküldi a Hivatalnak
A 11. évfolyam belső vizsgája magyar nyelvből – Felelősök: a szaktanárok
2021.04.15 csütörtök A 11. évfolyam belső vizsgája magyar nyelvből – Felelősök: a szaktanárok
Tavaszi party
2021.04.16 péntek Gymnasion sporthétvége. Felelős: testnevelői munkaközösség, Keszthelyi Zsolt, Gűth Tamás
A holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapja – megemlékezés az első óra elején (Felelős: Takács Judit)
2021.04.17 szombat Gymnasion sporthétvége. Felelős: testnevelői munkaközösség, Keszthelyi Zsolt, Gűth Tamás
2021.04.18 vasárnap Gymnasion sporthétvége. Felelős: testnevelői munkaközösség, Keszthelyi Zsolt, Gűth Tamás Tolna megyei Éneklő Ifjúság minősítő Szekszárdon (Stargl Szilvia)
2021.04.19 hétfő “Fenntarthatósági témahét” április 19-23. között
2021.04.20 kedd 16.00 Fogadóóra
2021.04.22 csütörtök Szent-Györgyi Evangélikus Természettudományos Verseny Budapesten
2021.04.23 péntek A tanulók fizikai állapotfelmérésének vége (NETFIT mérés) – felelős: testnevelők
A Hivatal kialakítja a végeredményt az igazgatói döntések és tanulói
adatlapok egyeztetése alapján, és elküldi azt a középfokú iskoláknak
(egyeztetett felvételi jegyzék).
Neuendettelsau a cserekapcsolat április 28-ig. Felelős: Scheidlerné Kiss Inez
2021.04.26 hétfő A tanulók fizikai állapotfelmérésének vége (NETFIT mérés) – felelős: testnevelők
2021.04.29 csütörtök Kollégiumi ballagás
2021.04.30 péntek A 12.évfolyam utolsó tanítási napja. Osztályozó értekezlet.
Zöld nap.
A május-júniusi érettségi vizsgaidőszak kezdete.
A felvételt hirdető középfokú iskolák megküldik a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak.

2021. május – A fizika és a mérés-értékelés hónapja – 15 tanítási nap

2021.05.01 szombat A munka ünnepe
Ballagás
2021.05.03 hétfő Írásbeli érettségi: magyar nyelv és irodalom 8.00 órakor
Belső vizsga írásbeli magyar – 8.00 órakor – és idegen nyelvek -10.00 órakor
Órarend elkészítésének kezdete (2021/2022 tanév)
2021.05.04 kedd Írásbeli érettségi: matematika; Belső vizsga matematika írásbeli 8.00 órakor
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntője Kaposváron
2021.05.05 szerda Írásbeli érettségi: történelem; Belső vizsga írásbeli történelem/fizika/biológia/kémia 8.00 órakor, Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntője Kaposváron
2021.05.06 csütörtök Írásbeli érettségi: angol nyelv 8.00 órakor; tanulmányi kirándulások
2021.05.07 péntek Írásbeli érettségi: német nyelv 8.00 órakor; tanulmányi kirándulások
Neuendettelsau cserekapcsolat május 12-ig Felelős:Scheidlerné Kiss Inez
2021.05.10 hétfő Rendkívüli felvételi eljárás kiírásának lehetősége (május.21-ig)
2021.05.11 kedd 8.00 órakor írásbeli kémia érettségi
14.00 órakor írásbeli földrajz érettségi
2021.05.13 csütörtök 8.00 Írásbeli biológia érettségi vizsga
14.00 társadalomismeret emelt szintű írásbeli vizsga
2021.05.14 péntek 8.00 Középszintű informatika írásbeli érettségi vizsga
14.00 Középszintű ének-zene írásbeli érettségi vizsga
2021.05.17 hétfő 8.00 Emelt szintű informatika írásbeli érettségi vizsga
2021.05.18 kedd 8.00 Fizika írásbeli érettségi vizsga
14.00 Vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsga
2021.05.19 szerda Idegen nyelvi mérés a 8. évfolyamon.
14.00 Filozófia középszintű érettségi vizsga
2021.05.20 csütörtök 14.00 Mozgóképkultúra és médiaismeret, dráma középszintű érettségi vizsga
2021.05.21 péntek Igazgatói döntés a rendkívüli felvételi eljárás ügyeiben
2021.05.22 szombat BÖSZ Nap
2021.05.23 vasárnap Pünkösd
2021.05.24 hétfő Pünkösd
2021.05.25 kedd Szóbeli belső vizsga. Felelős: Magyariné Medve Alexandra, munkaközösségek
2021.05.26 szerda Országos mérés a 8. és a 10. évfolyamon (szövegértés és matematika),
felelős: Magyariné Medve Alexandra.
2021.05.27 csütörtök Szóbeli belső vizsga. Felelős: Magyariné Medve Alexandra, munkaközösségek.
Erdélyi jutalomút a 11. évfolyam számára: május 27-június 1.
Indulás 22 órakor.
2021.05.28 péntek A NETFIT mérés eredményének feltöltésének határideje
Nyitott kapu hétvége
2021.05.29 szombat Nyitott kapu hétvége
Szeretetvendégség – felelős: Eckert Jánosné, Keszthelyi Zsolt
2021.05.30 vasárnap Nyitott kapu hétvége

2021. június – A testnevelés hónapja – 11 tanítási nap

2021.06.01 kedd A benyújtott kérelmek alapján indított jogorvoslati eljárások lezárása a fenntartónál
2021.06.03 csütörtök Emelt szintű szóbeli vizsgaidőszak jún. 3-10-ig
2021.06.04 péntek Nemzeti összetartozás napja – megemlékezés (Felelős: Jenei József tanár úr)
2021.06.09 szerda Kollégiumi közgyűlés
2021.06.10 csütörtök Igazgatói állófogadás 17.00-kor az Átlétikai Centrum tánctermében
2021.06.11 péntek Mozgás – Művészet – Juniális – felelős: a testnevelői munkaközösség és a DÖK
Diák tanévzáró
2021.06.14 hétfő Középszintű szóbeli vizsgaidőszak jún. 14-25-ig
Projektnap
2021.06.15 kedd Utolsó tanítási nap, osztályozó értekezlet
Projektnap
2021.06.22 kedd Beiratkozás a középfokú iskolákba, (jún. 22-24.)
Beiratkozás 8.00 -14.00-ig
2021.06.23 szerda Kollégiumi tanévzáró értekezlet
2021.06.25 péntek Tanévzáró értekezlet